לא טעית – זהו ויטה​

מפעל ויטה הוקם בשנת 1937 כמפעל משפחתי ששם לו למטרה לייצר, לפתח ולשווק מוצרי מזון איכותיים למגזר הפרטי והמוסדי כאחד. הריבות, השימורים ואבקות המרק של ויטה עם הסיסמא המיתולוגית "לא טעית – זהו ויטה". ויטה ליוותה כבר בשנותיה הראשונות של המדינה את בני הבית במכולת השכונתית, במזווה הביתי, במסעדות, בבתי מלון ובבתי ההארחה ברחבי הארץ, מה שהפך את ויטה למותג המהווה חלק בלתי נפרד מהתעשייה ומההוויה הישראלית.


ממשיכים להוביל

בעשורים הראשונים לעצמאות המדינה התפתח המפעל הקטן ותרם את חלקו בעיצוב הרגלי תרבות הצריכה של החברה הישראלית בתחום מוצרי המכולת. הקבוצה מייצרת, מייבאת, רוכשת ומשווקת מגוון מוצרים ביניהם: מרקי תיבול, מרקי בישול, מרקים להכנה מהירה, רטבים יבשים, שמן, חומץ ומיץ לימון. חלק מהמוצרים מיוצרים על ידי הקבוצה וחלקם נרכשים מיצרנים מקומיים ומייבוא. פעילות הייצור, העיבוד והאריזה של המוצרים נעשית במפעל הנמצא בחצור הגלילית.
 
בשנת 2005 אימצה החברה את הטרנד הבריאותי המתפתח בתחום מוצרי המזון בעולם ובישראל והפכה לשחקנית חשובה בתחום. בהתאם להחלטה זו, מייצרת החברה מגוון מוצרים ללא תוספת מונוסודיום גלוטמט (MSG) בהם: מרקי תיבול, מרקים נמסים להכנה מהירה (מרקי צ'יק צ'ק) וקניידלך.


איכות ובקרה

כל חומרי הגלם וחומרי האריזה עוברים טרם הכנסתם למחסן ולאולם הייצור, הליך בדיקה ומיון קפדניים. תהליך הייצור שנקבע על ידי צוות טכנולוגי המזון של ויטה, מלווה את המוצר מתחילתו ועד סופו, והוא מבוקר בקפדנות בכל שלב בתהליך. ליווי התהליך על ידי הצוות המקצועי מבטיח תהליך אחיד בכל מנת ייצור ושמירה עקבית על איכות המוצרים. מכל מנת ייצור נדגמים מספר מוצרים מוגמרים, העוברים ביקורת איכות במעבדה. רק לאחר אישור המוצרים על פי הסטנדרטים והקריטריונים הנוהגים במפעל ניתן אור ירוק למפעל לארוז את המוצרים שיוצרו באותה סדרת ייצור. כדי לשמור על איכות וטריות המוצר לאורך כל חיי המדף שניתנו לו, נבחרת אריזת המוצר בקפידה תוך חשיבה על הצרכן הסופי, צרכיו ונוחיותו.​

שליחה

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

​האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​​​

פרטי התקשרות

קלאוזנר 10, בית צים
רמלה
7243224​

ויטה פרי הגליל (החדשה) בע"מ​

English