אודות מפעל מילוז​

מילוז, מפעל העגבניות הגדול והוותיק בישראל, הוקם בשנת 1965. טכנולוגיה מתקדמת תחת תקני איכות מהמחמירים בעולם, צוות עובדים מיומן ומקצועי, מעבדה מודרנית למחקר ופיתוח, כל אלו חברו יחדיו על מנת לספק מוצרים איכותיים, פתרונות חדשניים ושירות ברמה גבוהה ללקוחות. המוצרים משווקים לחברות ידועות בארץ ובעולם. מוצרי העגבניות המופנים אל השוק המקומי נושאים את המותגים "טל" ו- "טל וטרי" שהפכו למובילים במוצרי העגבניות במדינה וכן מותג בעל כשרות מהודרת "טוב טעם" המתאים לשימוש המגזר החרדי.

 

מקור אספקתו של חומר הגלם, פרי ההדר והעגבניות הוא בחקלאי ישראל המתגוררים באזור הגליל המערבי, עמק בית שאן, עמק יזרעאל ושאר אזורי הארץ.

 

עגבניות:

חברת "מילוז" מעבדת כ- 100,000 טון עגבניות בעונה ומלווה את העגבנייה החל משלב בחירת הזנים, קביעת מועדי זריעה/שתילה, פיקוח ומעקב בשדות, עיתוי הקטיף ועד להגעתה בצורה האופטימלית לעיבוד במפעל. כמו כן, נוטלת חלק בפיתוח זנים בלעדיים לתעשיית העגבניות. מאמצים רבים נעשו בעשרות השנים האחרונות לתרבת, לטפח ולהרחיב את מגוון וסוגי העגבניות וזאת כדי לאפשר לצרכן ליהנות מהעגבנייה לאורך כל השנה, כולל שילובה במצב צבירה של שימורים. כיום ניתן להשיג מגוון רחב של עגבניות באריזות שימורים על בסיס טבעי בלבד - אדומות ובשלות, מתקתקות-מלוחות, ים תיכוניות ומלכותיות, גדולות, בינוניות, קטנות ושרי קטנטנות, עתירות נוזלים ובשרניות, חלוטות וקלופות וכולן כולן הן עגבנייה והוא שנאמר "טל ישר מן השדה".

 

המושג שימורים או קופסת שימורים בא ללמד שהמוצר אכן שמור והצורך בהכנסת העגבנייה אל קופסת השימורים הוא צורך השעה וצרכי העידן המודרני, כל זאת בכדי לאפשר שימוש בעגבנייה לאורך כל השנה ובנוחות מרבית. בתהליך אותו מיישמת מילוז נשמרים כ- 90% מהערכים התזונתיים לרבות רכיב הליקופן, מרקם וטעם העגבנייה.

 

ב"מילוז" דואגים לאריזת המוצרים באופן המקנה להם הגנה מרבית וחיי מדף ארוכים. תוויות וצבעים ספציפיים מטופלים באופן אישי ופרטני בהתאם לדרישותיהם של הלקוחות התעשייתיים, המוסדיים או הקמעונאים.

 

 

 

למילוז יכולת מקיפה בתחום המחקר והפיתוח, עם ניסיון רב שנים וצוות עובדים מיומן ומקצועי המתמקד במתן מגוון פתרונות על מנת לעמוד בדרישות הלקוח, כמו גם לפתח מוצרים חדשים.

 

כל המוצרים זמינים באריזות תעשייתיות, עפ"י דרישת הלקוח.

שליחה

*שדה חובה

Thank You!

The form has been successfully sent.

*שדה חובה

*שדה חובה

*שדה חובה

​האתר נבנה ועוצב ע"י קודנט בניית אתרים לעסקים | קידום אורגני -​​​​​

פרטי התקשרות

קלאוזנר 10, בית צים
רמלה
7243224​

ויטה פרי הגליל (החדשה) בע"מ​

English